Užitečné pluginy, návody a šablony pro WordPress CMS

RSS agregátor

FeedWordPress
https://cs.wordpress.org/…edwordpress/

FeedWordPress is an Atom/RSS aggregator for WordPress. It syndicates content from feeds that you choose into your WordPress weblog; the content it syndicates appears as a series of special posts in your WordPress posts database.

Alternativy:

WP RSS Aggregator<br [...]

Celý příspěvek »

Úprava RSS kanálu pomocí hooku

Tento hook přidá do RSS thumbnail, odstraní iframe a uřízne obsah za tagem „more“

Celý příspěvek »

Zobrazení externích RSS kanálů

This is a plugin that allows read some external rss feeds and show it on a page or in a widget. Sites can be categorized and you can add an image or use a gravatar.

Celý příspěvek »

Personalizace odběru RSS kanálu

Pro pohodlné čtení nových článků na internetu můžete používat RSS čtečky. S nimi se nemusíte proklikávat obsáhlým seznamem stránek, abyste se podívali, co je nového. Můžete tak pohodlně číst různé články, aniž byste nad jejich hledáním ztráceli příliš mnoho […]

Celý příspěvek »

Zobrazování obrázků v úvodu článků v RSS

Vzpomínám si, že jsem jeden čas marně hledala plugin, který by nějakým způsobem zobrazoval obrázky v RSS čtečce například ve Firefoxu. Až nyní jsem na jeden takový narazila a věřím, že se některým z vás bude hodit.

Celý příspěvek »

OVX.cz 2003 | Přihlásit se
Bez cookies už dnes těžko provozovat plnohodnotný web. Setrváním zde tudíž vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací. | Zavřít.