Elegantní šablony vzhledu

Tzv. "premium" šablon vzhledu je k mání velká spousta, dražších i levnějších. Opravdu dobrá investice je do členství na webu Elegant Themes, ze kterého pochází i šablona Pure Type, aplikovaná na tomto webu. Za 69 dolarů získáte neomezený přístup ke všem dosavadním i v teprve v budoucnosti vytvořeným šablonám, kterých je zatím k mání skoro 90, a můžete je nasadit libovolný počet vašich vlastních webů. V případě, že je chcete použít pro nějakého klienta, je třeba pro něj zakoupit nové členství. Součástí jsou .PO/.MO soubory pro lokalizaci, takže není nutné prolézat a opravovat PHP soubory se šablonami.

Šablony od Elegant Themes jsme použili na webech Hotelu Katharein (šablona ArtSee), Reality Dobrý den (šablona ElegantEstate) a Ing. Metzové (šablona Basic).

Seznam uživatelů nabízejících placenou podporu pro WordPress

Vzhledem k tomu, že se velmi často v různých fórech objevuje poptávka po službách ohledně WordPress, která překračuje možnosti běžné podpory zde na fóru, rozhodl jsem se vytvořit seznam lidí, kteří nabízí své služby za úplatu. Za takové služby se dá považovat: překlady šablon, grafické návrhy a tvorba theme, správa webů, instalace a pokročilá konfigurace [...]